Wynajem aut w Maladze bez karty kredytowej

Czy wynajem auta bez karty kredytowej i depozytu gotówkowego w Maladze jest możliwy?

Jest. Analiza sektora rent a car wykazała, iż jedyną wypożyczalnią aut w Maladze oferującą wynajem bez karty kredytowej i depozytu gotówkowego jest Malaga u Drive. To polskojęzyczna firma o ugruntowanej pozycji na hiszpańskim rynku wynajmu samochodów od 2013 roku i bardzo dobrymi opiniami na forach społecznościowych, blogach o tematyce turystycznej i niezależnych portalach opiniotwórczych.

Pozostałe 99% wypożyczalni aut działające na lotnisku w Maladze i regionie Costa del Sol wymagają karty kredytowej, wypukłej karty debetowej lub kaucji gotówkowej jako gwaranta roszczeń w stosunku do Klienta gdy ten: dokona uszkodzeń pojazdu, zwróci auto niedotankowane, przekroczy limit kilometrów czy otrzyma mandat.

Jaki jest wymagany minimalny depozyt na karcie kredytowej przy wynajmie auta w Maladze?

Minimalna kwota, która blokowana jest na karcie kredytowej bądź debetowej z linią kredytową wacha się od 1000 euro za auto z najniższej półki cenowej nawet do 3000 euro za auto z najwyższej klasy. Depozyt pobierany jest w momencie podpisania umowy wynajmu i powinien być zwrócony do 30 dni po zakończeniu okresu wynajmu.

Czy wykupienie pełnego ubezpieczenia zwalnia Klienta z blokady na karcie kredytowej?

Wykupienie pakietu All Inclusive czy pełnego ubezpieczenia powinno zwolnić Klienta od pobrania depozytu tak w gotówce jak i na karcie kredytowej. Jeśli tak nie jest, świadczy o nieuczciwej praktyce firmy. Ważne jest aby ubezpieczenie wykupić bezpośrednio u firmy z siedzibą w Maladze, z której wynajmujemy auto, a nie u pośrednika.

Jakie są nieuczciwe praktyki związane z kartą kredytową przy wynajmie auta w Maladze?

To temat rzeka. Analizując opinie na forach internetowych oraz Google+ dotyczących tematu wynajmu auta w Maladze można dojść do wniosku, że okazji do niuczciwych praktyk z wykorzystaniem najpopularniejszej formy płatności za granicą jaką jest karta kredytowa jest wiele. Udostępniając kartę kredytową, także kartę debetową wypukłą z linią kredytową musimy liczyć się z konsekwencjami w postaci braku zwrotu pełnego depozytu lub jego części. Najczęstsze powody wymieniane na forach i portalach opiniotwórczych to: zarysowania, uszkodzenia lusterk, opon, szyb, zabrudzenia tapicerki oraz inne zabrudzenia typu piach, resztki jedzenia, także zwrot niezgodnej z umową wynajmu ilości paliwa. Depozyt na karcie kredytowej często nie jest zwracany lub pomniejszany w przypadkach przekroczenia limitu kilometrów czy z powodu procesowania mandatu za prędkość lub parkowanie.

Zanim zdecydujemy się na wynajem auta w wybranej firmie w Maladze postarajmy znaleźć opinie jej klientów na temat procesu wynajmu samochodu z kartą kredytową.

Cena wynajmu auta z kartą kredytową a cena wynajmu auta bez karty kredytowej w Maladze.

Czy jako Klient wynajmujący samochód na wakacje zastanawiałeś się kiedyś dlaczego oferty potrafią tak bardzo różnić się ceną? W Maladze na lotnisku jest wiele firm oferujących wynajem często luksusowych, nowych aut za zaledwie kilka euro za dzień. Jaka jest opłacalność takiego biznesu? Firma ponosi olbrzymie koszty począwszy od leasingu, przez marketing po logistykę i pensje. Nie są to małe pieniądze. Żadna z wypożyczalni aut działających tak w Maladze jak i całej Hiszpanii nie jest organizacją charytatywną lecz biznesem opartym na kosztach i zyskach. Skąd zatem ma mieć zysk jeśli wynajmuje auta za kilka euro? Odpowiedź leży w wysokim depozycie na karcie kredytowej, debetowej lub depozycie gotówkowym pobieranym przy wynajmie. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy oferującej wynajem bez karty kredytowej, która nie ma ukrytych opłat a cena końcowa za wynajem nie jest ukrywana. Sprawdź ofertę wynajmu aut w Maladze bez karty kredytowej i depozytów w Malaga u Drive, jedynej na Costa del Sol i jedynej z polską obsługą.

 

Więcej informacji odnośnie wynajmu aut w Maladze